    QL-1110NWBC Brother uzlīmju printeris (USB,LAN,W-LAN, BT, 300x300, 103,6mm, 110mm/sec)
    Артикул: ST07254848
    Код производителя: QL1110NWBCZW1
    Сайт производителя
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    Характеристики
    PieslēgumvietasUSB 2.0, Tīkls (10/100 Base-TX), Bezvadu tīkls (Wireless 802.11b/g/n), Bluetooth
    FunkcionalitāteTikai drukāšana
    Uzlīmju lentas platumslīdz 103.6mm
    Drukas ātrums melnbalts110mm/sekundē
    Drukas izšķirtspēja300 x 300 dpi
    Drukas tehnoloģijaTermodruka
    Printera tipsUzlīmju printeris
    Garantija3 gadu garantija
    ZīmolsBrother
    Izmērs bez iepakojuma (platums x dziļums x augstums)170mm x 151mm x 222mm
    Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)295mm x 245mm x 240mm
    Neto svars (kg)1.74
    Bruto svars (kg)3
    Description
    Характеристики
    FunkcionalitāteTikai drukāšana
    Drukas tehnoloģijaTermodruka
    Printera tipsUzlīmju printeris
    Garantija3 gadu garantija
    ZīmolsBrother
    Neto svars (kg)1.74
    Bruto svars (kg)3
    Description